БытДом и быт ЕдаЕда и досуг ЗемляЗемля и вселенная НаукаНаука и образование ТопТоп инфо МеханизмыТранспорт и механизмы ФаунаФлора и фауна КартинкиФото и картинки ЧеловекЧеловек и его организм РазноеРазное СтатьиСтатьи ПолезноеПолезное НовоеНовое ЛучшееЛучшее VipVip №1Номер1 NewsНовости 22
LoadingФлора и фауна / Природоохоронне законотворення — один із головних напрямів діяльності Адміністрації з питань захисту навколишнього середовища. (20-07-2012, 20:02)


Природоохоронне законотворення — один із головних напрямів діяльності Адміністрації з питань захисту навколишнього середовища.


Природоохоронне законотворення — один із головних напрямів діяльності Адміністрації з питань захисту навколишнього середовища. Свого часу Законодавчий юань провів парламентські слухання, під час яких було детально проаналізовано стан охорони навколишнього середовища і достатність його законодавчої бази. У публічних слуханнях взяли участь представники тридцяти громадських груп захисників живої природи. Висновок законодавців і громадськості був однозначним: законодавство, що діяло на той час, не забезпечувало сповна охорону природного середовища, потребувало серйозних змін у бік посилення відповідальності людського суспільства у стосунках із світом природи.


Так було розроблено і прийнято пакет законів, які юридично регламентують діяльність людини в природному середовищі. Це — Закон про національні парки, Закон про охорону культурної спадщини, Закон про лісове господарство, Закон про риболовлю та новий Закон про охорону живої природи.


Санкції Закону про охорону живої природи суворі й безкомпромісні: за несанкціоновані ввезення та вивезення, продаж та обмін тварин, які занесені до спеціального списку, передбачається покарання у вигляді позбавлення волі до 5 років або штраф до 57500 американських доларів. При повторному порушенні вимог закону штраф зростає до 96 тисяч американських доларів, а термін ув'язнення — до 7 років.


Контроль за дотриманням природоохоронного законодавства ставиться на професійну основу. Так, Міжвідомча робоча група по нагляду за збереженням живої природи має у своєму розпорядженні усі засоби для того, щоб ефективно викорінювати нелегальну торгівлю носорожим рогом, тигровими кістками, іншими тваринами, яким загрожує повне зникнення. Державні відомства беруть активну участь у природоохоронних заходах. Більше тисячі співробітників митної служби були орієнтовані Міністерством фінансів на боротьбу з контрабандою, в першу чергу на торгових маршрутах з Африки та Південно-Східної Азії. Міністерство юстиції мобілізувало п'ятсот своїх працівників на розслідування фактів порушення природоохоронного законодавства. Створений і ефективно діє спеціальний підрозділ по охороні живої природи при Головному управлінні поліції.


  Запитання. Які ж конкретні і, скажемо так, «видимі результати» можна назвати як наслідок дії нововведеного законодавства ?


Відповідь. За десять років своєї діяльності Адміністрація з питань захисту навколишнього середовиша прийняла 90 нормативних актів, що забезпечують охорону природи, чистоту повітря і води Досить сказати, що за порушення встановлених санітарних норм було закрито 225 фабрик, за три роки понесли кримінальну відповідальність 70 виробництв — порушників чинного законодавства, на 68 підприємств були накладені великі штрафи.


Поздоровішали й тайванські ліси. Зелені лісові масиви займають понад половину території острова, і вони, в свою чергу, рятують від ерозії грунти, напувають джерельною водою ріки. Ліс — «зелене золотое- Тайваню. Проте в 50—60-ті роки заготівля деревини була єдиною формою стосунків нашої промисловості з лісовими масивами. Лісове господарство робило великі внески в економіку острова. Широким потоком ліс ішов на експорт. Якшо ви зайдете в Японії пошанувати Бога в новий храм, знайте: він побудований із кипарису, завезеного з Тайваню.


За вирубками лісу йшло розорювання земельних ділянок. Ферми по вирощуванню фруктів і овочів буквально наступали на гору Лішань, інші лісові масиви. Комерційне освоєння крутосхилів значно пришвидшилося із прокладенням через центральний гірський масив залізниці та автошляхів.


Ліс не терпить грубого втручання в його тонко збалансований світ. «Чорні наслідки» не забарилися. Ерозія і змивання грунтів, обміління й замулення річок, виснаження рибних косяків, у першу чергу, тайванського релікту сімиформозки — прісноводного лосося...


Не чекаючи дзвонів на сполох, уряд приймає широко- масштабну програму захисту, збереження і нарощування лісових масивів. Згідно з програмою було значно обмежено лісове фермерство, введено заборону на заготівлю деревини в природних лісах, здійснюється також план прискореного лісонасадження з тим, шоб на географічній карті острова до 2002 року з'явилось 5 тисяч гектарів нових лісів. У День деревонасадження десятки тисяч людей садять «свої деревця» в молодих, новозакладених лісах.


Источник загранпаспорт.


Спонсор статьи: курсы английского, ремонт фотоаппаратов canon.Написал - Admin

Ключевые слова -
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


Похожие статьи: Природоохоронне законотворення — один із головних напрямів діяльності Адміністрації з питань захисту навколишнього середовища.
 • Использование крахмала, декстрина и патоки в промышленности
 • Идея вибрации
 • Свята Німеччини
 • Модные «фишки» для смартфонов
 • Туры в Церматт, Швейцария
 • Как предотвратить поломку?
 • Идеальная постель для зерна
 • Экскурсионный отдых в Дании
 • Дизайн квартиры-студии
 • DVB-T2 - ефірне цифрове телебачення в Україні
 • 557: Природоохоронне законотворення — один із головних напрямів діяльності Адміністрації з питань захисту навколишнього середовища.!
  Природоохоронне законотворення — один із головних напрямів діяльності Адміністрації з питань захисту навколишнього середовища..

  Спасибо Вам за добавление статьи в cледующие закладки:


  Присоединяйтесь к нам в группах:
  Понравилась статья - подпишитесь на e-mail:


  Введи свой email адрес:


  TopNovosti.Info на Facebook :  Комментарии В Контакте :

  • Наши группы

  • Личный кабинет
  • Пописка на новости

  Введи свой email адрес:

  • Подписка на рассылку
  • Реклама
  • СНИЖКА НА ВСЕ ПОКУПКИ

  • Счетчики

  Рассылка 'TopNovosti.info - интересные новости' Яндекс.Метрика
  • Заработай деньги
  • Наши партнеры
  MyProtec.Ru - все для легальной защиты вашего компьютера! VipLab.org - медицинские нормы GidBaby.Ru - беременность, роды, развитие ребенка Xiryrg.com - блог хирургов
  Наши посетители глобус
  free counters
  Реклама кликни - закажи рекламу